LEA75F-12-G
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEA75F-12-G
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC PS (OPEN FRAME)
Foi de date: 1.LEA75F-12-G.pdf2.LEA75F-12-G.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 851 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEA75F-12-G
Număr parc LEA75F-12-G Producător Cosel
Descriere AC/DC PS (OPEN FRAME) Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 851 pcs Fișa cu date 1.LEA75F-12-G.pdf2.LEA75F-12-G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Serie LEA Putere (Wați) 75W
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 80% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6.3A Aprobări CE, cURus, TUV