LEA50F-24-SN
CoselCosel
LEA50F-24-SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEA50F-24-SN
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P
Foi de date: 1.LEA50F-24-SN.pdf2.LEA50F-24-SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEA50F-24-SN
Număr parc LEA50F-24-SN Producător Cosel
cantitate valabila 1033 pcs Fișa cu date 1.LEA50F-24-SN.pdf2.LEA50F-24-SN.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Serie LEA Putere (Wați) 50W
Alte nume 1776-1271 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Universal Input Eficienţă 83%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 2.1A
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LEA50F-24-R
LEA50F-24-R
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC PS (OPEN FRAME)
In stoc: 1035 pcs
Descarca: LEA50F-24-R.pdf
RFQ
LEA50F-24-GY
LEA50F-24-GY
Producători: Cosel
In stoc: 1157 pcs
Descarca: LEA50F-24-GY.pdf
RFQ
LEA50F-24-SNH
LEA50F-24-SNH
Descarca: LEA50F-24-SNH.pdf
LEA50F-24-SNRY
LEA50F-24-SNRY
Descarca: LEA50F-24-SNRY.pdf
LEA50F-24-H
LEA50F-24-H
Descarca: LEA50F-24-H.pdf
LEA50F-24-SNR
LEA50F-24-SNR
Descarca: LEA50F-24-SNR.pdf
LEA50F-24-HY
LEA50F-24-HY
In stoc: 982 pcs
Descarca: LEA50F-24-HY.pdf
LEA50F-24-SH
LEA50F-24-SH
Descarca: LEA50F-24-SH.pdf
LEA50F-24-SNY
LEA50F-24-SNY
Descarca: LEA50F-24-SNY.pdf
LEA50F-24-SNG
LEA50F-24-SNG
Descarca: LEA50F-24-SNG.pdf
LEA50F-24-Y
LEA50F-24-Y
Descarca: LEA50F-24-Y.pdf
LEA50F-24-S
LEA50F-24-S
In stoc: 986 pcs
Descarca: LEA50F-24-S.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW