LEA150F-30-SNJ2
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEA150F-30-SNJ2
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC PS (OPEN FRAME)
Foi de date: 1.LEA150F-30-SNJ2.pdf2.LEA150F-30-SNJ2.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 547 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 547 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEA150F-30-SNJ2
Număr parc LEA150F-30-SNJ2 Producător Cosel
Descriere AC/DC PS (OPEN FRAME) Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 547 pcs Fișa cu date 1.LEA150F-30-SNJ2.pdf2.LEA150F-30-SNJ2.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 30V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serie LEA Putere (Wați) 150W
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Universal Input
Eficienţă 87% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 5A Aprobări CE, cURus, TUV