LEA150F-18-C
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEA150F-18-C
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC PS (OPEN FRAME)
Foi de date: 1.LEA150F-18-C.pdf2.LEA150F-18-C.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 509 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEA150F-18-C
Număr parc LEA150F-18-C Producător Cosel
Descriere AC/DC PS (OPEN FRAME) Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 509 pcs Fișa cu date 1.LEA150F-18-C.pdf2.LEA150F-18-C.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 18V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serie LEA Putere (Wați) 150W
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Universal Input
Eficienţă 84% descriere detaliata Open Frame, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 18V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 8.5A Aprobări CE, cURus, TUV