LEA100F-48-Y
CoselCosel
LEA100F-48-Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEA100F-48-Y
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC PS (OPEN FRAME)
Foi de date: 1.LEA100F-48-Y.pdf2.LEA100F-48-Y.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 764 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 764 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LEA100F-48-Y
Număr parc LEA100F-48-Y Producător Cosel
Descriere AC/DC PS (OPEN FRAME) Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 764 pcs Fișa cu date 1.LEA100F-48-Y.pdf2.LEA100F-48-Y.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Serie LEA Putere (Wați) 100W
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 85% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2.2A Aprobări CE, cURus, TUV