JAC-10-683
CoselCosel
JAC-10-683 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JAC-10-683
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului LINE FILTER 500VAC 10A CHASSIS
Foi de date: 1.JAC-10-683.pdf2.JAC-10-683.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JAC-10-683
Număr parc JAC-10-683 Producător Cosel
Descriere LINE FILTER 500VAC 10A CHASSIS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2072 pcs Fișa cu date 1.JAC-10-683.pdf2.JAC-10-683.pdf
Tensiune nominală DC - Tensiune nominală - AC 500V
Stilul de terminare Terminal Block Serie JAC
Alte nume 1776-2147
JAC-10-683-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Inductanţă - Frecvență - funcționare 50/60Hz
Tip filtru Three Phase (Wye) Actual 10A