ESP-16-472
CoselCosel
ESP-16-472 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESP-16-472
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Foi de date: ESP-16-472.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESP-16-472
Număr parc ESP-16-472 Producător Cosel
Descriere LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3405 pcs Fișa cu date ESP-16-472.pdf
Tensiune nominală DC 250V Tensiune nominală AC (fază la masă / neutră) 250V
Tensiune nominală - AC 250V Stilul de terminare Terminal Block
Serie ESP Alte nume 1776-3021
ESP-16-472-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă -
Frecvență - funcționare - Tip filtru Single Phase
Actual 16A configurație Single Stage