ESP-10-101-D
CoselCosel
ESP-10-101-D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESP-10-101-D
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului LINE FILTER 250VDC/VAC 10A DIN
Foi de date: 1.ESP-10-101-D.pdf2.ESP-10-101-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESP-10-101-D
Număr parc ESP-10-101-D Producător Cosel
Descriere LINE FILTER 250VDC/VAC 10A DIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3279 pcs Fișa cu date 1.ESP-10-101-D.pdf2.ESP-10-101-D.pdf
Tensiune nominală DC 250V Tensiune nominală AC (fază la masă / neutră) 250V
Tensiune nominală - AC 250V Stilul de terminare Terminal Block
Serie ESP Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare DIN Rail Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Inductanţă - Frecvență - funcționare -
Tip filtru Single Phase Actual 10A