EAP-30-221
CoselCosel
EAP-30-221 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EAP-30-221
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Foi de date: EAP-30-221.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EAP-30-221
Număr parc EAP-30-221 Producător Cosel
Descriere LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2964 pcs Fișa cu date EAP-30-221.pdf
Tensiune nominală DC 250V Tensiune nominală AC (fază la masă / neutră) 250V
Tensiune nominală - AC 250V Stilul de terminare Terminal Block
Serie EAP Alte nume 1776-2110
EAP-30-221-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă -
Frecvență - funcționare - Tip filtru Single Phase
Actual 30A configurație Single Stage