DHS200A12-T
CoselCosel
DHS200A12-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DHS200A12-T
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V
Foi de date: DHS200A12-T.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 468 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 468 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DHS200A12-T
Număr parc DHS200A12-T Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 468 pcs Fișa cu date DHS200A12-T.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Intrare (Min) 60V Tensiune - Intrare (Max) 160V
Tip Isolated Module Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) Serie DHS
Putere (Wați) 200W Pachet / Caz 8-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - Eficienţă 88%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 60V - 160V Input Curent - Ieșire (Max) 16.7A