DHS100B15-T
CoselCosel
DHS100B15-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DHS100B15-T
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V
Foi de date: DHS100B15-T.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 706 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 706 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DHS100B15-T
Număr parc DHS100B15-T Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 15V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 706 pcs Fișa cu date DHS100B15-T.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Intrare (Min) 200V Tensiune - Intrare (Max) 400V
Tip Isolated Module Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm) Serie DHS
Putere (Wați) 101W Pachet / Caz 6-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 200V - 400V Input Curent - Ieșire (Max) 6.7A