DHS100A05-T
CoselCosel
Cosel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DHS100A05-T
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V
Foi de date: DHS100A05-T.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 704 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 704 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DHS100A05-T
Număr parc DHS100A05-T Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 704 pcs Fișa cu date DHS100A05-T.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Intrare (Min) 60V Tensiune - Intrare (Max) 160V
Tip Isolated Module Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm) Serie DHS
Putere (Wați) 100W Pachet / Caz 6-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 60V - 160V Input Curent - Ieșire (Max) 20A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DHS100A05
DHS100A05
Producători: Cosel
Descriere: DC DC CONVERTER 5V