DBS700B36
CoselCosel
DBS700B36 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DBS700B36
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V
Foi de date: DBS700B36.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 275 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBS700B36
Număr parc DBS700B36 Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 36V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 275 pcs Fișa cu date DBS700B36.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 200V Tensiune - Intrare (Max) 400V
Tip Isolated Module Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Serie DBS
ambalare - Pachet / Caz 21-DIP Module
Alte nume 1776-1197 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eficienţă 90%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 19.5A 200V - 400V Input Curent - Ieșire (Max) 19.5A