CES48025-25
CoselCosel
CES48025-25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CES48025-25
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2.5V
Foi de date: CES48025-25.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 911 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 911 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CES48025-25
Număr parc CES48025-25 Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 2.5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 911 pcs Fișa cu date CES48025-25.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2.5V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 76V
Tip Isolated Module Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm) Serie CES
ambalare - Pachet / Caz 8-DIP Module
Alte nume 1776-1164 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eficienţă 90%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 25A 36V - 76V Input Curent - Ieșire (Max) 25A