CBS200242R5-F5
CoselCosel
CBS200242R5-F5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBS200242R5-F5
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2.5V
Foi de date: CBS200242R5-F5.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 528 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 528 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBS200242R5-F5
Număr parc CBS200242R5-F5 Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 2.5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 528 pcs Fișa cu date CBS200242R5-F5.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 2.5V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor Half Brick Dimensiune / Dimensiune 2.46" L x 2.31" W x 2.05" H (62.5mm x 58.7mm x 52.0mm)
Serie CBS Putere (Wați) 88W
Pachet / Caz Half Brick Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Eficienţă 76% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 35A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 35A Aplicații ITE (Commercial)