CBS2002412-RF1
CoselCosel
CBS2002412-RF1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBS2002412-RF1
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V
Foi de date: CBS2002412-RF1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 585 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBS2002412-RF1
Număr parc CBS2002412-RF1 Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 585 pcs Fișa cu date CBS2002412-RF1.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor Half Brick Dimensiune / Dimensiune 2.46" L x 2.31" W x 1.04" H (62.5mm x 58.7mm x 26.5mm)
Serie CBS Putere (Wați) 200W
Pachet / Caz Half Brick Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Eficienţă 87% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 16.7A Aplicații ITE (Commercial)