CBS100241R8-F1
CoselCosel
CBS100241R8-F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBS100241R8-F1
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 1.8V
Foi de date: CBS100241R8-F1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 612 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBS100241R8-F1
Număr parc CBS100241R8-F1 Producător Cosel
Descriere DC DC CONVERTER 1.8V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 612 pcs Fișa cu date CBS100241R8-F1.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 1.8V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor Half Brick Dimensiune / Dimensiune 2.46" L x 2.31" W x 1.04" H (62.5mm x 58.7mm x 26.5mm)
Serie CBS Putere (Wați) 42W
Pachet / Caz Half Brick Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Eficienţă 71% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 23.4A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 23.4A Aplicații ITE (Commercial)