ADA600F-36-ER
CoselCosel
ADA600F-36-ER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADA600F-36-ER
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V 360W
Foi de date: ADA600F-36-ER.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 249 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 249 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADA600F-36-ER
Număr parc ADA600F-36-ER Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V 360W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 249 pcs Fișa cu date ADA600F-36-ER.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Serie ADA Putere (Wați) 360W (594W Forced Air)
Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 87% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Aprobări CE, cURus, TUV