ADA600F-24-RW
CoselCosel
ADA600F-24-RW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADA600F-24-RW
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 360W
Foi de date: ADA600F-24-RW.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 271 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 271 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADA600F-24-RW
Număr parc ADA600F-24-RW Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 360W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 271 pcs Fișa cu date ADA600F-24-RW.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Serie ADA Putere (Wați) 360W (600W Forced Air)
Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 86% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 15A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 15A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ADA600F-24-R
ADA600F-24-R
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 360W