ADA1000F-48-FR
CoselCosel
ADA1000F-48-FR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADA1000F-48-FR
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 552W
Foi de date: ADA1000F-48-FR.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 130 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 130 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADA1000F-48-FR
Număr parc ADA1000F-48-FR Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 552W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130 pcs Fișa cu date ADA1000F-48-FR.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Serie ADA Putere (Wați) 552W (1008W Forced Air)
Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 89% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 11.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 11.5A Aprobări CE, cURus, TUV