ADA1000F-36-JR
CoselCosel
ADA1000F-36-JR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADA1000F-36-JR
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V 594W
Foi de date: ADA1000F-36-JR.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 164 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 164 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADA1000F-36-JR
Număr parc ADA1000F-36-JR Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 36V 594W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 164 pcs Fișa cu date ADA1000F-36-JR.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Serie ADA Putere (Wați) 594W (1008W Forced Air)
Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 89% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 16.5A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 16.5A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ADA1000F-36-N1
ADA1000F-36-N1
Producători: Cosel
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V 594W
In stoc: 147 pcs
Descarca: ADA1000F-36-N1.pdf
RFQ
ADA1000F-36-GR
ADA1000F-36-GR
Producători: Cosel
In stoc: 125 pcs
Descarca: ADA1000F-36-GR.pdf
RFQ
ADA1000F-36-J
ADA1000F-36-J