ADA1000F-30-W
CoselCosel
ADA1000F-30-W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADA1000F-30-W
Producator / Marca: Cosel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 30V 600W
Foi de date: ADA1000F-30-W.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 151 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 151 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADA1000F-30-W
Număr parc ADA1000F-30-W Producător Cosel
Descriere AC/DC CONVERTER 30V 600W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 151 pcs Fișa cu date ADA1000F-30-W.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 30V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Serie ADA Putere (Wați) 600W (1005W Forced Air)
Temperatura de Operare -10°C ~ 71°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 88% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 20A Aprobări CE, cURus, TUV