WMF6P15K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF6P15K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WMF6P15K
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL
Foi de date: WMF6P15K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile WMF6P15K
Număr parc WMF6P15K Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6602 pcs Fișa cu date WMF6P15K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.685" Dia x 1.374" L (17.40mm x 34.90mm) Serie WMF
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 250V 630V Polyester Axial
capacitanță 0.15µF Aplicații General Purpose