WMF1P47K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF1P47K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WMF1P47K
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC AXIAL
Foi de date: WMF1P47K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile WMF1P47K
Număr parc WMF1P47K Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4184 pcs Fișa cu date WMF1P47K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 65V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia x 1.248" L (12.50mm x 31.70mm) Serie WMF
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 65V 100V Polyester Axial
capacitanță 0.47µF Aplicații General Purpose