THAS702M020AB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS702M020AB0C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THAS702M020AB0C
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 7000UF 20% 20V T/H
Foi de date: THAS702M020AB0C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile THAS702M020AB0C
Număr parc THAS702M020AB0C Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 7000UF 20% 20V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6184 pcs Fișa cu date THAS702M020AB0C.pdf
Tensiune - evaluat 20V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.807" L x 1.000" W (45.90mm x 25.40mm)
Serie THAS Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.42A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.366" (9.30mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 7000µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 80 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 7000µF