THAS183M010AD1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS183M010AD1C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THAS183M010AD1C
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului THINPACK CAP ALUM 18000 10V
Foi de date: THAS183M010AD1C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile THAS183M010AD1C
Număr parc THAS183M010AD1C Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere THINPACK CAP ALUM 18000 10V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4919 pcs Fișa cu date THAS183M010AD1C.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm)
Serie THAS Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.85A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Înălțime - așezată (Max) 0.366" (9.30mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 50 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 18000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 50 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 18000µF Aplicații General Purpose