THAS111M350AB1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS111M350AB1C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THAS111M350AB1C
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului THINPACK CAP ALUM 110 350V
Foi de date: THAS111M350AB1C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile THAS111M350AB1C
Număr parc THAS111M350AB1C Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere THINPACK CAP ALUM 110 350V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5119 pcs Fișa cu date THAS111M350AB1C.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.807" L x 1.000" W (45.90mm x 25.40mm)
Serie THAS Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.02A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Înălțime - așezată (Max) 0.366" (9.30mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.78 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 110µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 1.78 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 110µF Aplicații General Purpose