THA131M350AB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA131M350AB0C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THA131M350AB0C
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 130UF 20% 350V T/H
Foi de date: THA131M350AB0C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
60 pcs
  • Mesaj
Specificațiile THA131M350AB0C
Număr parc THA131M350AB0C Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 130UF 20% 350V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5641 pcs Fișa cu date THA131M350AB0C.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.807" L x 0.953" W (45.90mm x 24.20mm)
Serie THA Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.78 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 130µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 1.78 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 130µF