SPA271M0EB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPA271M0EB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPA271M0EB
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
Foi de date: SPA271M0EB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SPA271M0EB
Număr parc SPA271M0EB Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6969 pcs Fișa cu date SPA271M0EB.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SPA
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 7 mOhm
descriere detaliata 270µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 270µF