SN3R3M050RT
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SN3R3M050RT
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAPACITOR ALUMINUM
Foi de date: SN3R3M050RT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SN3R3M050RT
Număr parc SN3R3M050RT Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAPACITOR ALUMINUM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3206 pcs Fișa cu date SN3R3M050RT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia (6.00mm)
Serie SN Ripple Current @ Low Frequency 31mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Bi-Polar
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 48.25 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48.25 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 3.3µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SN37A12A
SN37A12A
Producători: Conxall / Switchcraft
Descriere: CONN JACK MONO 6.35MM R/A