SN101M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN101M050ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SN101M050ST
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: SN101M050ST.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SN101M050ST
Număr parc SN101M050ST Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3738 pcs Fișa cu date SN101M050ST.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.512" Dia (13.00mm)
Serie SN Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Bi-Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.59 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.59 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 100µF