SLPX682M080E9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX682M080E9P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLPX682M080E9P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Foi de date: SLPX682M080E9P3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLPX682M080E9P3
Număr parc SLPX682M080E9P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19150 pcs Fișa cu date SLPX682M080E9P3.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie SLPX Ripple Current @ Low Frequency 5.27A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.59A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 338-1653
SLPX682M080E9P3-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 49 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 49 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 6800µF