SLPX332M080C7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX332M080C7P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLPX332M080C7P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Foi de date: SLPX332M080C7P3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SLPX332M080C7P3
Număr parc SLPX332M080C7P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58769 pcs Fișa cu date SLPX332M080C7P3.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie SLPX Ripple Current @ Low Frequency 3.29A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.11A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 338-1611
SLPX332M080C7P3-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 101 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 101 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 3300µF