SLPX271M350A7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX271M350A7P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLPX271M350A7P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Foi de date: SLPX271M350A7P3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SLPX271M350A7P3
Număr parc SLPX271M350A7P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 51705 pcs Fișa cu date SLPX271M350A7P3.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie SLPX Ripple Current @ Low Frequency 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 737 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 737 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
capacitanță 270µF Aplicații General Purpose