SLP682M080H4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP682M080H4P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLP682M080H4P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Foi de date: SLP682M080H4P3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLP682M080H4P3
Număr parc SLP682M080H4P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21666 pcs Fișa cu date SLP682M080H4P3.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie SLP Ripple Current @ Low Frequency 3.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.88A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 49 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 49 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 6800µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SLP6S-2
SLP6S-2
Producători: Amphenol FCI
Descriere: CONN FFC VERT 6POS 1.25MM PCB