SLP562M080H7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP562M080H7P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLP562M080H7P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
Foi de date: SLP562M080H7P3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SLP562M080H7P3
Număr parc SLP562M080H7P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29140 pcs Fișa cu date SLP562M080H7P3.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie SLP Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.75A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 59 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 5600µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 59 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 5600µF Aplicații General Purpose