SLP272M080A4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP272M080A4P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLP272M080A4P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Foi de date: SLP272M080A4P3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SLP272M080A4P3
Număr parc SLP272M080A4P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45978 pcs Fișa cu date SLP272M080A4P3.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie SLP Ripple Current @ Low Frequency 2.39A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.99A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 123 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 2700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 123 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 2700µF Aplicații General Purpose