SLP221M350E3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP221M350E3P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLP221M350E3P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Foi de date: SLP221M350E3P3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SLP221M350E3P3
Număr parc SLP221M350E3P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46204 pcs Fișa cu date SLP221M350E3P3.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie SLP Ripple Current @ Low Frequency 1.02A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.508 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.508 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose