SLP152M100C5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP152M100C5P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLP152M100C5P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Foi de date: SLP152M100C5P3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLP152M100C5P3
Număr parc SLP152M100C5P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42419 pcs Fișa cu date SLP152M100C5P3.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie SLP Ripple Current @ Low Frequency 1.98A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.48A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 177 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 177 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1500µF Aplicații General Purpose