SLP151M400C3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP151M400C3P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLP151M400C3P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Foi de date: SLP151M400C3P3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLP151M400C3P3
Număr parc SLP151M400C3P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23327 pcs Fișa cu date SLP151M400C3P3.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie SLP Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 338-1930
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.212 Ohm
descriere detaliata 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.212 Ohm 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 150µF