SLP103M035C7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP103M035C7P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLP103M035C7P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Foi de date: SLP103M035C7P3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLP103M035C7P3
Număr parc SLP103M035C7P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25322 pcs Fișa cu date SLP103M035C7P3.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie SLP Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 338-1457
SLP103M035C7P3-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 53 mOhm
descriere detaliata 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 53 mOhm 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 10000µF