SK100M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK100M350ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SK100M350ST
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Foi de date: SK100M350ST.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SK100M350ST
Număr parc SK100M350ST Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3924 pcs Fișa cu date SK100M350ST.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie SK Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.906" (23.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 26.54 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 26.54 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 10µF