MMP6P68K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP6P68K-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMP6P68K-F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC AXIAL
Foi de date: MMP6P68K-F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMP6P68K-F
Număr parc MMP6P68K-F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4798 pcs Fișa cu date MMP6P68K-F.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.748" W, 0.433" T x 1.378" L (19.00mm, 11.00mm x 35.00mm) Serie MMP
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Long Life
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 0.68µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Axial
capacitanță 0.68µF Aplicații General Purpose