MMP4P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP4P22K-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMP4P22K-F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Foi de date: MMP4P22K-F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMP4P22K-F
Număr parc MMP4P22K-F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3836 pcs Fișa cu date MMP4P22K-F.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.531" W, 0.295" T x 0.984" L (13.50mm, 7.50mm x 25.00mm) Serie MMP
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Long Life
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
capacitanță 0.22µF Aplicații General Purpose