MLS383M010EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLS383M010EB0C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLS383M010EB0C
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 38000UF 20% 10V FLATPCK
Foi de date: MLS383M010EB0C.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 543 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 543 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MLS383M010EB0C
Număr parc MLS383M010EB0C Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 38000UF 20% 10V FLATPCK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 543 pcs Fișa cu date MLS383M010EB0C.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serie MLS Ripple Current @ Low Frequency 31.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33.8A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.000" (25.40mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 31 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 38000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 31 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C
capacitanță 38000µF Aplicații General Purpose