MLS173M020EB0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLS173M020EB0A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLS173M020EB0A
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 17000UF 20% 20V FLATPCK
Foi de date: MLS173M020EB0A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 496 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 496 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MLS173M020EB0A
Număr parc MLS173M020EB0A Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 17000UF 20% 20V FLATPCK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 496 pcs Fișa cu date MLS173M020EB0A.pdf
Tensiune - evaluat 20V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serie MLS Ripple Current @ Low Frequency 17.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.5A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack, Tabbed Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.000" (25.40mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 33 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 17000µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 33 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C
capacitanță 17000µF Aplicații General Purpose