MLP962M020EK1D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP962M020EK1D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLP962M020EK1D
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 9600UF 20% 20V FLATPACK
Foi de date: MLP962M020EK1D.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MLP962M020EK1D
Număr parc MLP962M020EK1D Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 9600UF 20% 20V FLATPACK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1430 pcs Fișa cu date MLP962M020EK1D.pdf
Tensiune - evaluat 20V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Serie MLP Ripple Current @ Low Frequency 4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.4A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack, Tabbed Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.000" (25.40mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 84 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 9600µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 84 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 9600µF Aplicații General Purpose