MLP332M080EB0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP332M080EB0A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLP332M080EB0A
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 80V FLATPACK
Foi de date: MLP332M080EB0A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 938 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 938 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MLP332M080EB0A
Număr parc MLP332M080EB0A Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 80V FLATPACK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 938 pcs Fișa cu date MLP332M080EB0A.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serie MLP Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack, Tabbed Alte nume 338-1208
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.000" (25.40mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 44 mOhm
descriere detaliata 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 44 mOhm 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 3300µF