MLP331M300EA1A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP331M300EA1A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLP331M300EA1A
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 300V FLATPACK
Foi de date: MLP331M300EA1A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 931 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MLP331M300EA1A
Număr parc MLP331M300EA1A Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 300V FLATPACK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 931 pcs Fișa cu date MLP331M300EA1A.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.000" L x 1.750" W (50.80mm x 44.45mm)
Serie MLP Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack, Tabbed Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.000" (25.40mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 399 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 330µF 300V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 399 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose