MLP221M350EA0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP221M350EA0C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLP221M350EA0C
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 350V FLATPACK
Foi de date: MLP221M350EA0C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MLP221M350EA0C
Număr parc MLP221M350EA0C Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 350V FLATPACK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1012 pcs Fișa cu date MLP221M350EA0C.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.000" L x 1.750" W (50.80mm x 44.45mm)
Serie MLP Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.000" (25.40mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 683 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 683 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose